nav-Id: 1653666 - doc-Id: 1643891

Strategia naszej firmy

Nazwa Rodenstock została zarejestrowana w 1877 i od tego czasu tworzymy historię jej sukcesu. Dowiedz się więcej na temat naszej strategii, która stoi za sukcesem Rodenstock.

Nasza jakość: niemiecka inżynieria

Szczególnie cenimy sobie maksymalną precyzję i komputerowo kontrolowaną jakość opracowaną w Niemczech. To wysokie niemieckie standardy niemieckiej technologii sprawiają, że każda nasza soczewka okularowa
i oprawka to małe dzieło sztuki.

Siedziba Rodenstock w Niemczech jest miejscem odniesienia dla całego łańcucha wartości firmy. Nasze centrum badawcze i zakład tworzenia prototypów znajdują się w Monachium a centrum inżynieryjne - w Regen.

Najsilniejsza motywacja do rozwoju: Innowacja

Nasze podejście to nieustanne wybieganie myślą naprzód i potrzeba udoskonalania się, nie chcemy nigdy spocząć na laurach. Gdybyśmy nie myśleli perspektywicznie, nigdy nie opracowalibyśmy samobarwiących soczewek ColorMatic IQ® Sun 2. Ani pierwszych zindywidualizowanych okularów progresywnych, dzięki zastosowaniu technologii Eye Lens Technology zapewniających najlepszy obraz i wykorzystanie w 100% potencjału widzenia. Ani też zaiwasu typu "disc hinge" do okularów, który działa bez śrubek, czy oprawki Ti-Lite wykonanej z niezwykle lekkiego stopu tytanu.

Nasze motto: Entuzjazm

Jeśli mowa o najlepszej jakości widzenia, czasem jedna innowacja nie wystarcza. Wciąż zaskakujemy naszych klientów, Partnerów i konkurentów czymś nowym. Jedną z niespodzianek jest nasz precyzyjny skaner DNEye®, sprawiający, że każdy pomiar oka to wyjątkowe doświadczenie.

Potrzeba przecierania nowych szlaków, tak “aby niemożliwe stało się możliwe”, codziennie przynosi nam coś nowego - to właśnie odróżnia markę Rodenstock od innych.