nav-Id: 1653661 - doc-Id: 1643869

Obszary działalności Rodenstock

Jesteśmy jedyną firmą oferującą System Lepszego Widzenia. To połączenie precyzyjnych soczewek okularowych, doskonale dobranych oprawek i kompetentnej obsługi.

Nasze soczewki

Aby zagwarantować najlepszą jakość widzenia, trzeba zaoferować coś więcej, niż tylko soczewki wysokiej jakości. Dlatego też, nasze soczewki mają trzy podstawowe zalety:

 • Optyka: soczewki pozwalające wykorzystać 100% potencjału widzenia użytkownika.
 • Fotochromia: 40 lat doświadczenia w pracy nad soczewkami fotochromowymi i wyjątkowa gama soczewek samobarwiących.
 • Powłoki: wysokiej klasy powłoki, doskonale chroniące soczewki.
 
Nasze oprawy

Dla nas najlepszy wygląd jest równie ważny co najlepsze widzenie. Zatem wzornictwo pełni nie tylko rolę estetyczną. Wzornictwo sprawia, że okulary są funkcjonalnie doskonałe. Nasze wysokie standardy dotyczące każdej oprawki wywodzą się zatem nie z jednej, ale z trzech podstawowych zalet:

 • Wzornictwo: Nasze okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne mają klasyczne i ponadczasowe kształty podkreślające osobowość użytkownika, pozwalając mu wyglądać doskonale w każdej sytuacji.
 • Materiał: używamy najlepszych materiałów, gwarantujących trwałość, adaptacyjność i ponadczasową elegancję. Najwyższe standardy i niezliczone testy gwarantują wyjątkową jakość marki Rodenstock.
 • Wygoda: wieloletnie doświadczenie w produkcji okularów w połączeniu ze zdolnościami adaptacyjnymi naszych oprawek gwarantują, że nasze okulary będą odpowiadać na wszelkie indywidualne potrzeby.
 
Porsche Design

Kierując się naszą pasją do purystycznego designu i zrozumieniem idealnej symbiozy między formą i funkcjonalnością, nie polegamy na trendach, ale na sile ponadczasowych pomysłów. Patrzymy zatem wstecz, na ostatnie 40 lat, pełni dumy i pomysłów na przyszłość. Podążamy za wizją tworzenia niepowtarzalnych okularów, rozpoznawalnych przez wszystkich. Dla osób z aspiracjami i wyczuciem estetyki - dla zwolenników stylu Porsche Design.

 
Nasze urządzenia

Przyszłość indywidualnych konsultacji optycznych rozpoczęła się w Rodenstock. Zarówno optycy, jak i konsumenci, korzystają z naszych ultranowoczesnych technologii pomiarowych.

 • Skaner DNEye®: najlepsze narządzie do precyzyjnego pomiaru oka, pozwalające wykorzystać 100% potencjału widzenia.
 • ImpressionIST®: innowacyjne urządzenie pomiarowe gwarantuje dopasowanie oprawek i soczewek do Twoich oczu, twarzy i do siebie nawzajem.
 
Nasze usługi

Poszczególne usługi dla optyków i klientów końcowych wywodzą się z naszego podejścia holistycznego: System Lepszego Widzenia, co sprawia, że firma Rodenstock jest wyjątkowa:

 • Rodenstock Manufaktur: wiedza i doświadczenie w produkcji specjalnych soczewek od 1877 roku - do szczególnych zastosowań profesjonalnych i do rekreacji.
 • Usługa szlifowania i montażu: kompletne okulary prosto od producenta. Nawet soczewki specjalne mogą zostać oszlifowane dzięki innowacyjnej technologii szlifierskiej.
 • Gwarancje i usługi: pełna gwarancja jakości i satysfakcji oraz opcjonalnie Pakiet Bezpieczeńśtwa dla klienta.
 • Akademia Rodenstock: tu będziesz mógł odbyć profesjonalne szkolenie i dowiedzieć się więcej na temat produktów. Rodenstock to lider na rynku szkoleń dla optyków.