nav-Id: 1653640 - doc-Id: 1643978

Kariera w Rodenstock

Podstawą naszego sukcesu są nasi pracownicy. Przyłącz się do nas!

Uważasz, że wolność jest niezbędna do przetarcia nowych szlaków? Mówisz co myślisz i robisz to, co mówisz? Dążysz do sukcesu i szukasz nowych wyzwań, aby stawić im czoła z pasją? Jesteś idealnym kandydatem do pracy w Rodenstock!

Rodenstock projektuje, wytwarza i sprzedaje precyzyjne soczewki najwyższej jakości oraz ponadczasowe eleganckie oprawy okularowe od ponad 140 lat. Dysponujemy tradycją i doświadczeniem i oferujemy naszym klientom wyjątkowy System Lepszego Widzenia. To wszystko czyni firmę Rodenstock jednym z najważniejszych producentów okularów na świecie, zatrudniającym 4900 pracowników w ponad 85 krajach, z siedzibą w Monachium.

Dzięki połączeniu jakości, innowacji, stylu i międzynarodowego charakteru naszej firmy, znajdziesz tutaj wiele nowych pomysłów i możliwości rozwoju osobistego.
Poznaj świat lepszego widzenia i odkryj różnorodne możliwości w innowacyjnym i dynamicznym środowisku pracy. Czekamy na nowych pracowników, którzy przyłączą się do nas w drodze do sukcesu i dalszego rozwoju Rodenstock na świecie.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Dodatkowe informacje o stanowiskach i ofertach pracy znajdziesz w części poświęconej zatrudnieniu, na naszej witrynie globalnej.

Kariera w Rodenstock.com